Asukoht

MUGAV ASUKOHT TOIMIVAS ÄRIKESKKONNAS

Kus R-Park Tänassilma asub?

Asukoht Tallinna piiril

Äripark asub vahetult Tallinna piiri taga väljakujunenud Tänassilma tööstus- ja logistikapargi kõrval ning on sobiv kõigile tootmis-, lao- või muid äripindu vajavatele ettevõtetel. Tänassilma piirkond on end tõestanud efektiivse ärikeskkonnana siin juba tegutsevatele ettevõtetele, kus on võimalik ka tulevikus kasvada ja areneda. 

Mugav logistika

R-Park Tänassilma kinnistud asuvad Tallinna linna piirist ca 2 km kaugusel, Tallinna ringteest ca 3 km kaugusel, Pärnu maanteest 0,3 km, Tallinna kesklinnast ca 15 km, Muuga sadamast ca 40 km ja nii Tallinna lennuväljast kui reisiterminalt ca 16 km kaugusel.

Toimiv ärikeskkond

Tänassilmas tegutsevad täna muuhulgas järgmised ettevõtted: tootmise valdkonnas Stoneridge Electronics AS, LEAB Eesti OÜ, Itella Smartpost terminal, R-Kiosk Estonia AS, Neiseri Grupp AS, Baltic Disc AS, Stora Enso Packaging AS, Baltic Laundry Service OÜ, Pussikeskus Eesti OÜ, NeoQi AS, Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ ning Silberauto Eesti AS kere- ja värvitööde osakond. 

Hulgimüügi valdkonnas tegutsevad äripargis Tamro Eesti OÜ, Evelekt AS, Proplastik OÜ, Klavis OÜ (Vineerimaailm), Proplastik OÜ, Veho Eesti AS, BDP Eesti OÜ, Antalis AS, Makita OY Eesti filiaal, Exmet OÜ (Bermet) ning Laomaailm AS. Logistika valdkonnast on esindatud Havi Logistics OÜ ning jaemüügi valdkonnast COOP Eesti KÜ (Maksimarket), Bauhof Group AS ning Rimi Eesti Food AS.

etEstonian