Äripark ja galerii

9 kinnistut suurusega kuni 1,65 ha

Äripark edumeelsetele!

Tänassilma R-Pargis on 9 tootmis- ja ärimaa sihtotstarbega kinnistut suurusega vahemikus 0,87–1,65 ha

Osasid kinnistuid on võimalik vajadusel ka liita. Igale kinnistule on võimalik ehitada kuni kahekorruseline ja 14 meetri kõrgune tootmis- ja/või ärihoone. Kinnistute piirile on toodud kõikide kommunikatsioonide (vesi, tuletõrjevesi, kanalisatsioon, elekter, sidekanalisatsioon, gaas) liitumispunktid ning välja on ehitatud tänavavalgustus, sõidu- ja kõnniteed ning mahasõidud kinnistutelt. Elektri madalpingega liitumine toimub Elektrilevi OÜ-ga ampripõhiselt – kõigi kinnistute piirile on paigaldatud liitumiskilp peakaitsmega 3 x 160A.

Vajadustele vastav

Kinnistute müügile lisaks on võimalik tellida ka projekteerimis- ja ehitusteenuse korras sobivad hooned võtmed kätte meetodil. Vajadusel saame pakkuda ka paindlikke üürilahendusi, kus täpselt Teie vajadustele vastavad hooned ehitatakse rätsepatööna ning renditakse Teile pikaajalise üürilepingu alusel.

Kogenud arendaja

Kogenud kinnisvaraarendajana on RESTATE! teostatud projektide loetelus pea 60 000 m² kaubandus-, kontori-, lao- ja elamupindasid Tallinnas ja Harjumaal. RESTATE! varahalduses on üle 57 000 m² äripindasid üle Eesti ning aastas vahendatakse enam kui 20 000 000 € väärtuses kinnisvara üüri- ja müügitehinguid.

Galerii

Palun kliki pildil, et näha seda suuremalt.

etEstonian